STIUKI

Sprawdź jak bogaty w historię stiuk może ozdobić Twoje wnętrza...

czytaj całość »
FARBY STRUKTURALNE

Dekoracja ścian określoną strukturą jest obecnie jedną z najpopularniejszych form aranżacji wewnętrznych przestrzeni nie tylko z uwagi na inspiracje proponowane przez architektów wnętrz, ale także ze względu na możliwość skorzystania z bogatej różnorodności dekoracyjnych farb strukturalnych, tynków ozdobnych i stiuków.

czytaj całość »
JAK PRAWIDŁOWO MALOWAĆ FARBĄ STRUKTURALNĄ?

Zastanawiając się nad wyborem określonego rozwiązania dla aranżacji naszych wnętrz poprzez zastosowanie farby strukturalnej lub tynku dekoracyjnego czy nawet stiuku, warto zastanowić się nad tym, co chcemy osiągnąć?

czytaj całość »
Jaką farbę ozdobną wybrać na ścianę w salonie? Podpowiadamy!

Planujesz remont salonu i nie wiesz, na jakie pokrycie ścian się zdecydować? To trudny wybór, bo w końcu nie często odświeża się wnętrza. Jeżeli zależy Ci na stworzeniu niepowtarzalnej i stylowej aranżacji w swoim domu, warto, byś zdecydował się na farbę ozdobną na ścianie. Czym ona jest? Jak ją wybrać? Wszystko Ci wyjaśnimy!

czytaj całość »
Łączenie kolorów ścian - co warto wiedzieć na ten temat?

Jednokolorowe ściany w pomieszczeniach są oklepanym i nudnym rozwiązaniem. Jeżeli planujesz coś zmienić w swoim wnętrzu, pomyśl, jak dodać mu nowej energii i drobnym zabiegiem stworzyć niesamowitą aranżację. Czy wiesz jakie barwy będą ze sobą współgrały? Na co zwrócić uwagę przy łączeniu kolorów ścian? Czytaj dalej, a wyjaśnimy Ci to, co najważniejsze!

czytaj całość »
Jak przygotować ścianę do malowania? Praktyczne wskazówki

Malowanie ścian to prosty i bardzo skuteczny sposób na odświeżenie wnętrza. Warto jednak pamiętać, że przed nałożeniem farby należy wykonać kilka czynności, które odpowiednio przygotują powierzchnię na zmianę koloru. Jak przygotować ścianę do malowania, by po wyschnięciu farby prezentowała się ona świeżo i estetycznie? Oto kilka najważniejszych zasad, dzięki którym zrobisz to prawidłowo i unikniesz przykrych niespodzianek. 

 

czytaj całość »
Jaki kolor farby wybrać do kuchni? Sprawdź, co jest w modzie!

Kuchnia to ważne pomieszczenie w każdym domu. Spędzasz w niej dużo czasu, przygotowując posiłki, a jeśli jest połączona z jadalnią, także odpoczywasz w porze obiadowej. Aranżacja kuchni powinna spełniać wymagania mieszkańców – być zarówno funkcjonalna, jak i estetyczna. Urządzanie tego wnętrza zacznij od ścian. Nie wiesz, jaki kolor farby do kuchni wybrać? Czytaj dalej i zainspiruj się!

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl