LUNANOVA SAN MARCO - MASA DEKORACYJNA

Dostępność: Dostępny
Cena: 332,00 zł 332.00 PLN
quantity szt.

Opis

LUNANOVA - Wyrafinowane transparentne wykończenie dekoracyjne, wzbogacone o kaskadę wielobarwnych pigmentów, które tworzą niezwykłą grę światła i refleksów. Lekko szorstka faktura, przyjemna w dotyku, umożliwia tworzenie przeróżnych efektów dekoracyjnych, wzbogacając wystrój wnętrz zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Produkt ten nakłada się wygodnie i szybko, umożliwiając wykonanie dekoracji w niezwykle prosty sposób, a przy tym pozostawiając duże pole dla wyobraźni i kreatywności, gdyż ostateczny efekt zależy od wybranego podkładu i koloru.

SPOSÓB NAKŁADANIA Powierzchnię przeznaczoną do malowania starannie oczyścić, usuwając ewentualne miejsca słabo związane z podłożem, wyrównać nieregularności podłoża, naprawić pęknięcia. Następnie nałożyć warstwę podkładu atomo oraz dwie warstwy produktu Acrylomat w wybranym kolorze. Produkt lunanova rozprowadzić nieregularnie pędzlem. Kiedy produkt nieco przeschnie, miękką i lekko wilgotną gąbką lub pędzlem tworzyć nieregularne „skupiska” produktu na powierzchni, wykonując nieregularne, koliste ruchy. Po całkowitym wyschnięciu będzie widoczny charakterystyczny efekt świecącego piasku.

WŁAŚCIWOŚCI

- paroprzepuszczana

- ekologiczna

- błyszcząca powłoka o efekcie piasku

- łatwa i szybka w aplikacji

DANE TECHNICZNE

Producent: San Marco

Wydajność: 12 m2 z 1L produktu

Opakowania: 1l, 4l

Warstwa: 1 lub 2

Grunt: Atomo

Podkład: Acrylomat lub Acrylovelour San Marco

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

- wszystkie ściany wewnętrzne

- salon

- sypialnia

- przedpokój

- hol

- garderoba itd.

KOLORYSTYKA

 Produkt dostępny w dwóch wersjach. złoty i srebrny. Z uwagi że jest transparentny głównym kolorem jest kolor zastosowanego podkładu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl