INTONACHINO MINERALE MEDIA SAN MARCO - TYNK TRAWERTYN

Dostępność: Dostępny
Cena: 476,00 zł 476.00 PLN
quantity szt.

Opis

INTONACHINO MINERALE MEDIA - Tynk wapienny gruboziarnisty - trawertyn gruboziarnisty jest powłoką ścienną do zastosowań zewnętrznych. Powstaje na bazie spoiwa mineralnego, która umożliwia uzyskanie wykończenia bardzo podobnego do kolorowych tynków charakterystycznych dla zabudowy Wenecji. Pozwala utworzyć szorstką warstwę o znacznej grubości, odporną na działanie czynników atmosferycznych, wyróżniającą się wysoką oddychalnością. Produkt jest szczególnie zalecany do prac renowacyjnych, również tych obejmujących budynki o szczególnej wartości historycznoartystycznej.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA - Przed zastosowaniem tynku trawertyn należy sprawdzić stan podłoża. Jego powierzchnia musi być zwarta. W razie konieczności wyrównać i wzmocnić podłoże, stosując w tym celu odpowiednie produkty. W przypadku obecności pleśni nanieść na powierzchnię środek czyszczący COMBAT 222, , oraz środek do regeneracji COMBAT 333. Zetrzeć szczotką lub zmyć ewentualne wykwity. Zetrzeć szczotką osady kurzu, smogu i innych zanieczyszczeń. Usunąć łuszczące się i słabo przylegające do podłoża stare farby wapienne lub temperowe. Pęknięcia należy odpowiednio poszerzyć i wypełnić szpachlówką lub innym analogicznym produktem. 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE NAKŁADANIA Rozprowadzić produkt na podłożu za pomocą pacy z tworzywa sztucznego. Wykończyć podłoże pacą z gąbki, wygładzając je przed powierzchniowym wyschnięciem produktu. Nie moczyć powierzchni po nałożeniu produktu w celu dalszej obróbki, ponieważ woda wybiela wapno.

DANE TECHNICZNE

Producent: San Marco

Wydajność: 2KG na 1m2

Opakowania: 5kg, 25kg

Warstwa: 1

Grunt: Decorfond lub Il Primer

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl