INTONACHINO MINERALE FINE SAN MARCO - BETON ARCHITEKTONICZNY

Dostępność: średnia ilość
Cena: 436,00 zł 436.00 PLN
quantity szt.

Opis

INTONACHINO MINERALE FINE - Tynk wapienny drobnoziarnisty - tynk umożliwiający imitacji betonu architektonicznego, jest powłoką ścienną do zastosowań zewnętrznych. Powstaje na bazie spoiwa mineralnego, która umożliwia uzyskanie wykończenia bardzo podobnego do kolorowych tynków charakterystycznych dla zabudowy Wenecji. Pozwala utworzyć szorstką warstwę o znacznej grubości, odporną na działanie czynników atmosferycznych, wyróżniającą się wysoką oddychalnością. Produkt jest szczególnie zalecany do prac renowacyjnych, również tych obejmujących budynki o szczególnej wartości historycznoartystycznej.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA - Przed zastosowaniem tynku trawertyn należy sprawdzić stan podłoża. Jego powierzchnia musi być zwarta. W razie konieczności wyrównać i wzmocnić podłoże, stosując w tym celu odpowiednie produkty. W przypadku obecności pleśni nanieść na powierzchnię środek czyszczący COMBAT 222, , oraz środek do regeneracji COMBAT 333. Zetrzeć szczotką lub zmyć ewentualne wykwity. Zetrzeć szczotką osady kurzu, smogu i innych zanieczyszczeń. Usunąć łuszczące się i słabo przylegające do podłoża stare farby wapienne lub temperowe. Pęknięcia należy odpowiednio poszerzyć i wypełnić szpachlówką lub innym analogicznym produktem. 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE NAKŁADANIA Rozprowadzić produkt na podłożu za pomocą pacy z tworzywa sztucznego. Wykończyć podłoże pacą z gąbki, wygładzając je przed powierzchniowym wyschnięciem produktu. Nie moczyć powierzchni po nałożeniu produktu w celu dalszej obróbki, ponieważ woda wybiela wapno.

DANE TECHNICZNE

Producent: San Marco

Wydajność: 2KG na 1m2

Opakowania: 5kg, 25kg

Warstwa: 1

Grunt: Decorfond lub Il Primer

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl