Farba jak beton? Postaw na tynk dekoracyjny!

Choć większość osób woli wybrać farby, to jednak nie wolno zapominać o cudownych właściwościach tynku dekoracyjnego. Pozwala on stworzyć imitację betonu, zachwycając rewelacyjną barwą, a przy tym zawierając wypełniacze mineralne. Dzięki temu jesteś w stanie stworzyć piękną strukturę, a rysy, wżery i ubytki tylko dodadzą całości odpowiedniego klimatu! Farba jak beton? Postaw na tynk, gdyż skrywa on wiele ciekawych atutów.

Beton dekoracyjny. Do jakich wnętrz pasuje?

Już na początku należy zaznaczyć, że tynk dekoracyjny przydaje się w aranżacji interesujących wnętrz. Zastosowany na ścianach podkreśla surowość pomieszczenia, nie rezygnując jednocześnie z rozsądnej dawki minimalizmu. Na pewno da się też tutaj odnaleźć industrialne wpływy.

Dlatego też beton dekoracyjny będzie idealnie pasował do stylu loftowego. Warto dopełnić go z innymi elementami. Przykładem niech będą drewniane przedmioty – stanowią świetny kontrast, wprowadzając potrzebną dawkę ciepła. Czy to jednak konieczne? Pamiętaj, że możesz także wykorzystać metalowe wyposażenie w kolorze srebra, mosiądzu bądź złota.

Zwróć uwagę, że tynk strukturalny oddaje pole do ciekawych eksperymentów. Nie musisz przecież malować całej powierzchni ścian! Chodzi o to, by z jego pomocą stworzyć niepowtarzalny wygląd.

Farba jak beton? Poznaj zalety tynku dekoracyjnego!

Dowiedziałeś się o niezwykłych walorach estetycznych betonu dekoracyjnego. Warto jednak zauważyć, że lista atutów jest zdecydowanie większa. To przecież produkt paroprzepuszczalny. Co to znaczy? Najprościej rzecz ujmując – zabezpiecza powierzchnię przed pojawieniem się pleśni i gromadzeniem wilgoci. Tynk charakteryzuje też wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Co ważne, tynk nie niszczy się pod wpływem wilgoci. Dlatego można go często myć, nie obawiając się nieładnych śladów na powierzchni. Czy musisz wiedzieć o czymś jeszcze? Tak, gdyż produkt jest w stanie nałożyć dosłownie każda osoba.

Jaki beton dekoracyjny wybrać? To sprawdzone rozwiązanie!

Zastanawiasz się, jaki produkt wybrać? Przyda się CEMENTO. Beton dekoracyjny doskonale komponuje się z drewnem, metalem oraz szkłem. Warto więc wykorzystać go w nowoczesnej aranżacji wnętrz.

Sprawdzi się również w innych klimatach, wpływając na unikatowość i ponadczasowość kompozycji. Pamiętaj, że beton można kłaść zarówno w pokoju gościnnym, jak i łazience oraz kuchni. Jego niesamowite właściwości pozwalają na dużą swobodę wyboru.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl